Skocz do: Nawigacja, szukaj

Ta nowa wersja tabeli nie wygląda najlepiej na rozdzielce 800*600. Niby uzywa jej tylko 20% internautów, ale tabelka powinna być raczej przystosowana do każdej.

rozdzielczości

Zrobiłem niby lepszą tabelkę, ale pod 800x600 i tak nie najlepiej wygląda.

@edit Nie wiem czy ktoś tu zagląda, ale bosal znów zmienił tabelkę na poprzednią, która nie najlepiej wygląda na 800*600. Nie chcę kopiować erig.net, ale tam chyba mają to zrobione najlepiej [1]. Żadmych skomplikowanych tabelek etc.

Proponuję dodac kategorię Książki, w której będą wszystkie teksty książek i pergaminów oraz przetłumaczone na język polski.

Tłumaczenie

Czy można by było np. przed opisem dodać tabelkę z tłumaczeniem nazw przedmiotów?
odświeżam...no to co? będą te tumaczenia?

No... By się przydało. Ja osobiście mogę to zrobić, ale wole nie robić niczego pochopnie.

Ceny

Mam propozycje, mianowicie ceny przedmiotów podawane są na wiele różnych sposobów. Może by tak to ujednolicić, bo trochę razi w oczy.
Sared xolino 21:31, 30 paź 2007 (CET)

No wlasnie bardzo chcialbym tlumaczen przedmiotow tak jak na tibia.pl

Broń

Dlaczego broń nie jest ułożona profesjami? Lepiej by było np. miecze, topory, broń obuchowa, broń dystansowa, amunicja, różdżki. Trang Oul 00:18, 6 cze 2008 (CEST)

czy jak jest ta tabelka jak sie wejdzie na jakis rodzaj przedmiotow to nie mozna by było zrobić cany i czy można by było zrobić jakąs mozliwosc sortowania np. według arma


Cene można oczywiście ale co do tego sortowania to nie wiem Użytkownik:Arcatus

meble a wyposażenie domu

W meblach i wyposażeniu domu jest wszystko strasznie pomieszane. Moim skromnym zdaniem, meble powinne być w dziale (i jednocześnie usunięte, by zostało tylko wyposażenie) wyposażenie domu, a ten powinien być podzielony na meble i ozdoby. Cały mój problem pomiędzy tymi dwoma działami polega na tym, że nie wiadomo co, gdzie i jak, czy waży w paczce czy bez paczki, co jest czym i w ogóle. Jeśli Trav byłby tak miły to niech rozpatrzy tą sprawę.