Skocz do: Nawigacja, szukaj

Stamina - wytrzymałość postaci. Początkowo posiadamy jej na 42 godziny gry, lecz gdy zdobywamy doświadczenie - spada (nie ma wpływu jednak sytuacja, kiedy jesteśmy tylko atakowani). Podczas pierwszych dwóch godzin staminy (42-40) dostajemy 150% doświadczenia (tylko dla posiadaczy PACC). Kiedy spadnie poniżej 14h, pasek robi się czerwony, a postać otrzymuje tylko połowę expa, ponadto nie możemy zdobyć przedmiotów z potworów, które zabijemy. Jest to ograniczenie przed nadmiernym powergamingiem, botami (zostawianymi przez graczy na całe dnie) oraz używaniem postaci przez kilka osób, które grają na zmianę. Kiedy stamina osiągnie 0, nie zdobywamy ani loota, ani doświadczenia. Regeneruje się, gdy postać nie jest zalogowana.

Podczas skillowania (tylko, gdy nie otrzymujemy doświadczenia), trenowania magic lvla, jedzenia, czy spotykania się z przyjaciółmi stamina nie spada, lecz również się nie regeneruje.

Od zera do czterdziestej godziny stamina regeneruje się w stosunku 3:1 - na każde 3 minuty offline dostajemy 1 minutę staminy. Ostatnie dwie, bonusowe dla PACC, godziny odnawiają się w stosunku 10:1, czyli za każde 10 minut poza grą otrzymujemy jedynie 1 minutę staminy. Oznacza to, że na pełną regenerację 41 i 42 godziny musimy czekać aż 20 godzin. Godziny te, podczas których posiadacze PACC dostają 150% doświadczenia więcej (stąd popularna nazwa Happy Hours), służą graczom mniej aktywnym, którzy wchodząc rzadziej do gry mają szansę nie odstawać zbytnio od obrotnych graczy, którzy grają codziennie.

Statystyki postaci
Umiejętności
    Fist FightingClub FightingSword FightingAxe FightingDistance FightingShieldingFishing
Inne
    DoświadczeniePoziomHit PointsManaSoul PointsCapacityStaminaMagic Level