Skocz do: Nawigacja, szukaj

Cześć,

udało się, to całkiem nowa Tibia Wiki. Odświeżyliśmy widok, zabezpieczyliśmy stronę przed SPAMem i oszustami oraz usunęliśmy inwazyjne reklamy. Jednakże, aby strona funkcjonowała w tej formie (z minimalną liczbą reklam) potrzebna jest Twoja pomoc.

Dziennie stronę odwiedza ponad 60 000 użytkowników, odsłony to ponad 1,5 mln dziennie. Utrzymanie tak ogromnego ruchu to wydatek ok. 1500 zł miesięcznie.

Jak możesz pomóc ?

Partycypuj

Wierzymy, że większość użytkowników ma chęć i dobre intencje, dlatego też powstała ta strona. Każdy może edytować i dodawać nowe treści, aby były jak najbardziej przydatne i aktualne. Nasi moderatorzy postarają się wspomóc Cię w ew. użyciu szablonów i formatowaniu. Zawsze możesz testować swoje edycje i zerknąć do działu pomocy.

Każda złotówka się liczy

Wesprzyj nas co jakiś czas przelewając parę złotych. Opłacimy rachunki, a to co zostanie zainwestujemy w dalszy rozwój. Wszystkie dotacje są jawne.

W komentarzu do płatności napisz swój nick ew. parę słów, pojawi się to niebawem na liście dotacji. Wpłaty bez komentarzy będą oznaczone jako anonimowe.

Wyłącz AdBlocka

Podstawowym źródłem utrzymania tej strony są reklamy. O ile rozumiemy, jak mogą być denerwujące, to właśnie z tego powodu ograniczyliśmy ich liczbę do ok. 2 nieinwazyjnych jednostek.

dla tej strony.

P.S. Pracujemy obecnie nad forum, na którym chcemy tworzyć społeczność łatwiej naszym użytkownikom będziemy wymieniać uwagi i pomysły, a może wiki innych gier (: