Skocz do: Nawigacja, szukaj
Arrow Red.png Jest to skrócona informacja o Waterfall Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako:
Nagroda: Pirate Backpack, Pirate Hat, Dwarven Ring
Lokacja: Niedaleko Forbidden Lands na Tiquandzie
Wymagany poziom: -
PACC: Tak
Potwory, które można napotkać po drodze: Centipede, Carniphila, Wasp, Bat, Tiger, Slime, Crocodile, Kongra, Sibang, Terror Bird, Tarantula, Spit Nettle
Legenda: Znany pirat Arcor podczas wędrówki po Tiquandzie wpadł do dziury. Znalazł się w tunelu. Na jego końcu znajdował się prześwit. Arcor wszedł do góry po linie. Przeszedł przez całą górę. Znalazł się na porośniętym trawą zboczu. W oddali widać było wodospad. Nieustraszony Arcor skoczył do wody. Silny prąd porwał go do wodospadu. Chciał krzyczeć, ale ryk wody wszystko zagłuszał. Arcor zemdlał. Kiedy oprzytomniał znalazł się w jaskini bez wyjścia. Nie miał co jeść. Postanowił jednak nie oddać swoich drogocennych rzeczy bez walki. Napuścił wody na wyspę, zostawiając mały kawałek.Włożył swoje rzeczy do skrzynki i położył się na wznak przy nich. Tego strasznego strażnika można spotkać, jeśli się tam zawędruje.