Skocz do: Nawigacja, szukaj

A Pirate's Death to Me - quest eventowy, odbywający się w kwietniu na Święta Wielkanocne.


Wymagania

Nagroda

  • Jeśli 50 osób zdoła obronić statek cały serwer, otrzyma 10% więcej doświadczenia za nieumarłych.
  • Dla każdego sukcesu indywidualnego: 20 Platinum Coins w Pirate Bag.
  • Na 1 sukces: achievement Ghost Sailor.
  • Na 5 sukces: achievement Spectral Traveler.
  • Na 10 sukces: achievement Nether Pirate.
  • Na 50 sukces: achievement Scourge of Death.

Wykonanie

NPC Smaralda znajduje się na południowy zachód od Thais, przy latarni morskiej i sprzedaje Scum Bag po 500 gp. Scum Bag wygląda jak szary worek, który służy do łapania Spectral Scumów.

Drogadonpc.jpg

Podchodzimy do niej i piszemy:

Gracz: hi
Gracz: join
Gracz: yes
Gracz: yes
Gracz: join
Gracz: yes

Gdy rozmowa się powiedzie powinien w ekwipunku pojawić się scum bag następnie musimy złapać 5x Spectral Scumów i wrócić do NPC Smaralda. tym razem nic nie piszemy do npc lecz idziemy do namiotu obok stajemy na krzesło a następnie na kryształowej kuli używamy USE.

Krysztalikula.jpg

Przenosi nas do pokoju startowego gdzie potrzebni są nam 4 gracze aby zacząć.

Pomaranczowewejscie.jpg

Gdy wchodzimy na pomarańczowe pole (Glowing Switch.gif Glowing Switch) pisze nam nazwę którą musimy uzbierać 4 razy aby nas prze teleportowało dalej. Są to takie nazwy jak:

ROCK!
TORCH!
ARROW!
ROPE!
RUNE!

Masz 2 minuty, aby przejść do kładki aby zacząć misje. Każda podróż trwa 5 minut. Zaleca się, aby najszybciej udać się do gracza na środku pokładu.
Na początku statek ma 40 punktów życia. Statek może stracić HP przez:

  • 15 punktów ze względu na atak ducha nietoperza.
  • 10 punktów ze względu na spadające płomienie ducha.
  • 4 punkty z powodu dziur powstałych przez atak szczura ducha.
  • Losową ilość punktów (ale dość wysoką) ze względu na uszkodzenie rdzenia statku (Ship Core), można utracić nawet wszystkie punkty HP.

Górny Pokład

Zabij nietoperze za pomocą odpowiedniego teleskopu, nie zabijaj duszy Spark. Upewnij się, że przebywający w pobliżu Soul Spark nie zagraża rdzeniowi statku. Można uwięzić Soul Spark w pobliżu statku ścianą ognia lub Fire Fieldem, w ten sposób leczy Soul Spark Core Ship cały czas i uszkodzenia statku pochodzącego z Ship Core da się zregenerować.

Upper deck 1.png Upper deck 2.png Ship Core & Soul core.png

Środkowy pokład

Po 2 minutach gdy zespół wszedł na statek, pojawia się na zachodnim narożniku purpurowy płomień. Wejdź na drewniany podest na prawo, zostanie zająć pola takie jak Ogień, Energia, lub Ziemi. Idź do odpowiedniego sanktuarium, użyj USE, a następnie uruchom go z powrotem a następnie wróć do purpurowego płomienia i rób to samo w kółko, aż do Ustalenia kolejności lub nie.

Piratefiolet.jpg Pirateenergia.jpg Piratfire.jpg Pirateziemia.jpg

Twoim zadaniem jest utrzymanie fioletowego płomienia, za każdym razem gdy się uda na temat używania prawidłowego sanktuarium fioletowy płomień dostaje nowy czas spalania. Jeśli przytrzymasz zbyt długo sekwencje, aby dostać się do świątyni fioletowy płomień zmieni się na szarym polu Poison na chwilę i twój statek otrzyma 10 punktów szkody, ale nadal można kontynuować quest, chyba że zostaniesz teleportowany z niego.

Uważaj wchodząc na Spectral Vortex (wirowy wody) lub Iron Tiles (kraty) podczas ładowania. To sprawi, że będziesz musiał wrócić do poprzedniego pokoju i uruchomić z powrotem purpurowe płomienie w celu uzyskania nowego dostępu, w ten sposób możesz stracić cenny czas. Sztuką jest skupienie się na nie natrafienia na złe płytki, a nie tylko pośpiechu.

Fioletwoda.jpg

Istnieje także uruchamiać leniwe upiory, które mogą paraliżować, możesz chodzić po Vortex Spectral, aby zniknęły. Gracze z poziomem poniżej 60 poziomu powinni używać czarów Haste i Strong Haste, Time Ring i ekwipunku zwiększającego szybkość. Dwarven Ring jest również zalecany w przypadku, gdy wejdziesz na złe płytki. Metody do uruchamiania w tym miejscu (które mogą być szybsza dla niektórych ludzi), to czekać 70 sekund po wpisaniu statku i umieścić na każdym polu ognia i żelaza Spectral Vortex oraz płytek, a następnie użyć znaków na mapie, aby dojść do zachodniego fioletowego płomienia i sanktuariów w razie potrzeby. Coś takiego: Shipstatek.jpg

Pokład Dolny

Na najniższym pokładzie znajdują się Rat Ghost, które będą bronić statku. Jeden z graczy powinien używać Ghost Duster zabić szczury, a inne powinni naprawić dziury w awaryjne Kit (te elementy można znaleźć na północno-wschodnim rogu). Innym sposobem na to jest posiadanie dodatkowego Emergency Kit i dodatkowe Ghost Duster (z ostatnich prób), więc obaj gracze są w stanie zrobić to zadanie.

Emergency Kit.gif

Szczury uciekając mogą upić graczy, lecz nie widzą niewidzialnych graczy, więc zakładamy na siebie Stealth Ring lub używamy czaru Invisible (co 2 minuty), Dwarven Ring może być używany jeśli nie mamy Stealth Ring lub czaru Invisible. Na podłodze znajdują się martwe pola do otworów wokół masztów statku, jeśli gracze potrzebują sporo czasu, aby zdołali naprawić je teraz i potem, zwłaszcza jeśli szczury znajdowały się koło masztów.