Skocz do: Nawigacja, szukaj
Alatar's Lake
Beholder.gif
Najbliższe miasto: Thais
Położenie: Na północny-wschód od Thais
Profesje: Wszystkie.
Uwagi:
Zysk: Zły
Doświadczenie: Złe
Poziom i Umiejętności:
Rycerze: 20 45/45
Paladyni: 15 15/40
Profesje Magiczne: 15 -Zobacz też: Miejsca do polowań.


Pozycja

Jezioro Alatara i pobliskie bagna są umiejscowione na północ od Thais i na południowy wschód od Greenshore.

Opis

Dostać się pod ziemię, możemy za pomocą dziury na środku bagien, otoczonej kamieniami. Pod ziemią na bagnach spotkamy Lugriego, który może nam zaoferować prawdziwie mroczny dodatek do outfitu. W jaskini tej można także spotkać 2 bonelordy - jeden u góry a jeden na dole i 1 ghoula po prawej stronie. Tuż przy jeziorze można znaleźć Lorię, która przechadza się tam i z powrotem na południu bagien...

Nie ma tu miejsc do zbierania doświadczenia. Przychodzi się tu dla zmierzenia się z bonelordami i zebrania z nich ewentualnego loota, lub po addon do Lugriego.

Mapa jeziora
1 Jaskinia bonelorda, NPC Lugri
2 Polana, NPC Loria
3 Wybrzeże, NPC A Frog
Bagna przy wschodnim brzegu jeziora

Nazwa exp hp summon/
convince
loot
Bonelord Bonelord.gif 170 260 --/-- 0-60 gp, Bag, Longsword, Small Flask of Eyedrops, Morning Star, Spellbook, Steel Shield, Wooden Shield, Two Handed Sword (rzadko), Bonelord Eye (rzadko), Terra Rod (rzadko), Mana Potion (bardzo rzadko), Bonelord Shield (bardzo rzadko)
Ghoul Ghoul.gif 85 100 450/450 0-30 gp, 0-6 Worm, Torch, Scale Armor, Brass Helmet, Viking Helmet, Skull, Rotten Piece of Cloth, Ghoul Snack, Pile of Grave Earth (rzadko), Brown Piece of Cloth (rzadko), Life Ring (bardzo rzadko)