Skocz do: Nawigacja, szukaj
Assassin.gif Assassin
175 Hp
105 Exp (Exp/Hp: 0.6)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 158)
Summon/Convince: --/450
Specjalne: Upija, staje się niewidzialny na kilka sekund, Widzi Niewidzialnych
W całości odporny na: Nic.
Częściowo odporny na: Nic.
Wrażliwy na: Obrażenia fizyczne Obrażenia od śmierci
Odgłosy: "You are on my deathlist!"; "Die!"; "Feel the hand of death!"
Sposób ataku: Walka w zwarciu, na dystans (Shurikeny i Poison Arrowy) (0-90 hp)
Zachowanie: Nie ucieka, jak ma mało hp.
Opis: Bezlitośni i śmiercionośni. Zabójcy tylko czekają, aby wykonać swój zdradziecki atak na niczego niespodziewających się ofiarach. Chociaż jest tam dużo zbójów, bandytów i morderców, którzy włóczą się po podziemiach, to właśnie zabójcy są jednymi z niewielu którzy, prawdziwie zasługują na miano swojej profesji. Jest podobny do Densona Lariki i Tjureda. Mały szczegół:czesto zmieniają się w niego magowie oraz druidzi po zakupieniu czaru "Create Illusion" aby mieć darmowy outfit z addonami
Występowanie: Dark Cathedral, Dzielnica Handlowa Yalaharu
Taktyki: Z uwagi na niewidkę i to, że upija jest bardzo groźnym przeciwnikiem, a ucieczka przed nim jest prawie niemożliwa gdy jesteśmy upici. Magowie z powodzeniem mogą go sami zabić od 13lvl+. Knight za to potrzebuje skille 55/55 minimum. Dla średnio zaawansowanych paladynów stanowi dobre źródło doświadczenia, ze względu na dość opłacalny loot. Przy polowaniu na nie przydaje się Dwarven Ring, który jest bardzo tani.
Loot: 0-50 gp, 0-14 Throwing Star, 0-7 Viper Star, 0-2 Torch, Knife, Battle Shield, Combat Knife, Steel Helmet, Plate Shield, Horseman Helmet (rzadko), 0-2 Small Diamond (bardzo rzadko), Leopard Armor (rzadko)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego potwora do kategorii: Przestępcy.