Skocz do: Nawigacja, szukaj
Betrayed Wraith.gif Betrayed Wraith
4200 Hp
3500 Exp (Exp/Hp: 0.8)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 5250)
Summon/Convince: --/--
Specjalne: Leczy się (szybko), Staje się niewidzialny, Przyśpiesza, Paraliżuje, Używa czaru obszarowego: Poison Wave (zmniejsza umiejętność walki na dystans), Widzi Niewidzialnych, Nie można go sparaliżować
W całości odporny na: Obrażenia od śmierci Obrażenia od energii Obrażenia od ognia Obrażenia od ziemi Obrażenia od wysysania życia
Częściowo odporny na: Obrażenia od lodu
Wrażliwy na: Obrażenia od świętości
Odgłosy: Brak
Sposób ataku: W zwarciu (0-425 hp)
Zachowanie: Ucieka, jak ma mało hp.
Opis: Zemsta jest tym, co napędza Zdradzone Widmo, zemsta, której przyczyna jest już dawno zapomniana a jej źródło prawdopodobnie zginęło dekady temu. Ciągle uwięzieni w swojej żądzy zemsty, bezmyślnie atakują każdego kogo spotkają. Miłosierdzie nie jest brane pod uwagę i daremne jest dyskutowanie z tymi gniewnymi duchami. Ich złamane i wypaczone umysły są nieprzerwanie udręczane stale obecną pamięcią o ich makabrycznej śmierci. Usidleni swoimi uczuciami i wspomnieniami, znajdują ukojenie jedynie w wyładowywaniu tych uczuć na żywych istotach. W szalonym przypływie radości, atakują siły życiowe innych, karmią ich strach i wzmacniają go przekazując swoją własną agonie i horror swoim ofiarom. Mówi się, że ci, którzy przeżyli atak Zdradzonego Widma, popadają w obłęd, starzeją się wcześniej niż nadchodzi ich czas i zmieniają się w białowłose cienie swojego byłego bytu.
Występowanie: Pits of Inferno, Helheim, The Blood Halls, Roshamuul Prison
Taktyki: Paladyn - solowanie na 150 lvlu przy użyciu Assassin Starów i Exori San. Gdy zrobi się niewidzialny używamy jak najszybciej czaru Exevo Mas San. Pilnujac poziomu życia, staramy się aby nie spadało poniżej 600 hp.
Loot: 0-318 gp, 0-4 Platinum Coin, 0-5 Sniper Arrow, 0-2 Orichalcum Pearl, Concentrated Demonic Blood, Double Axe, Small Diamond, Unholy Bone, Soul Orb, Demonic Essence, Battle Hammer, Spike Sword, Skull Helmet (rzadko), Great Mana Potion (bardzo rzadko), Onyx Arrow (bardzo rzadko), Bloody Edge (bardzo rzadko), Golden Figurine (bardzo rzadko), Amulet of Loss (bardzo rzadko), Death Ring (bardzo rzadko)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego potwora do kategorii: Szkieletowate.