Skocz do: Nawigacja, szukaj
Arrow Red.png Jest to skrócona informacja o Giant Smithhammer Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako:
Nagroda: Talon, Giant Smithhammer, 100gp
Lokacja: Plains of Havoc
Wymagany poziom: -
PACC: Nie
Potwory, które można napotkać po drodze: Cyclops, Minotaur Mage, Minotaur Archer, Wolf, Minotaur, Tarantula, Snake, Minotaur Guard
Legenda: Aby wykonać ten quest, musimy się udać na Pola Zniszczenia. Oprócz ogromnej ilości żyjących tam potworów znajdują się tam również ruiny starego miasta. Legenda głosi, że kiedyś owe miasto nawiedziły demony które znalazły wyjście z piekielnych otchłani i wydostały się na zewnątrz niszcząc wszystko co napotkały na swojej drodze. Niestety armie z innych miast przybyły za późno i nie udało się uratować miasta, jednak udało się odesłać demony tam, gdzie ich miejsce. Jednak część nieumarłych zdołała uciec i pozostać w tych okolicach. Wiele ludzi zginęło podczas walk z tymi mrocznymi potworami. Zniszczeniu uległy prawie wszystkie budowle. Jedną z takich budowli był posterunek, znajdujący się na północ od zniszczonego miasta. Budowla ta była wzniesiona na dwóch potężnych skałach w których wykuto jaskinię. Podobno strażnicy zrobili tam magazyn na broń oraz jedzenie. Niestety nikt nie mógł tego potwierdzić gdyż w jaskini ukrywa się jeszcze część z ogromnej armii potworów przybyłej wraz z demonami. Być może jeszcze komuś uda się przeszukać wnętrze jaskini, jednak nie będzie to łatwe zadanie..