Skocz do: Nawigacja, szukaj
Killer Caiman.gif Killer Caiman
1500 Hp
900 Exp (Exp/Hp: 0.6)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 1350)
Summon/Convince: --/--
Specjalne: Bardzo mocno przyśpiesza, Widzi Niewidzialnych
W całości odporny na:
Częściowo odporny na: Obrażenia fizyczne Obrażenia od lodu Obrażenia od ziemi
Wrażliwy na: Obrażenia od energii
Odgłosy: Brak
Sposób ataku: W zwarciu (0-180 hp)
Zachowanie: Ucieka, gdy ma bardzo mało hp.
Opis: Kajmany zabójcy, są wynikiem selektywnej hodowli jaszczuroludzi przez kilka stuleci. Zmieniły się one w zależności od upodobań trenerów. Kiedyś hodowlo kajmanów oznaczała rangę w społeczeństwie. Bitwy kajmanów były prowadzone, żeby pokazać swoją rangę i zakończyć konflikt. Przez lata kajmany uciekały, lub zostawały rozdawane przyjaciołom. W ten sposób trafiły do niższych rangą jaszczuroludzi. Z biegiem czasu stały się one zbyt silne i odporne. Z tego powodu porzucono ich hodowlę.
Występowanie: Parne pola, Killer Caiman Cave na stepach Zao, Góry na północy Zao
Taktyki: Pomimo, że wyglądem i szybkością (o ile nie rzuci Haste) przypomina słabego krokodyla, to jest od niego duzo mocniejszy. Właściwie nie ma na niego żadnej strategii, ponieważ będzie on praktycznie cały czas przy nas, ze względu na dosyć często używane przez niego mocne Haste (prawdopodobnie jest to jeden z najszybszych potworów w Tibii).
Loot: 0-180 gp, Ham, 0-2 Bunch of Ripe Rice, 0-5 Small Emerald, Piece of Crocodile Leather, Obsidian Lance, Crocodile Boots (rzadko), Giant Shimmering Pearl (bardzo rzadko)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego potwora do kategorii: Inne Gady.