Skocz do: Nawigacja, szukaj
Lizard Snakecharmer.gif Lizard Snakecharmer
325 Hp
210 Exp (Exp/Hp: 0.6)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 315)
Summon/Convince: --/--
Specjalne: Przywałuje 0-7? kobr, Zatruwa, Widzi Niewidzialnych
W całości odporny na: Obrażenia od ziemi
Częściowo odporny na: Obrażenia od energii Obrażenia od lodu
Wrażliwy na: Obrażenia fizyczne Obrażenia od ognia
Odgłosy: "Shhhhhhh", "I smeeeel warm blod!"
Sposób ataku: Na dystans trucizną (50-110 hp)
Zachowanie:
Opis: W połowie kapłani, w połowie czarownicy, Zaklinacze Węży wydają się być duchowymi przywódcami Jaszczuroludzi. Są wprawieni w rzucaniu wielu zaklęć i wykazują silną sympatię do węży i trucizn. Zupełnie jak węże, które wydają się być przez nich czczone, Zaklinacze lubią czekać na chwilę słabości ofiary, która pozwoli im zaatakować. Utrzymują wrogów na dystans, ich błyskawiczne ataki często zaskakują ofiarę- dzięki temu Zaklinacze zyskują przewagę. Ostatnio zażegnali spór z wojownikami, dotyczący sformowania ogromnej grupy do walki z wspólnym wrogiem i do obrony terytorium przed intruzami.
Występowanie: Chor
Taktyki: Najlepszą taktyką na tego gada jest ostrzelanie go z run SD lub z kuszy. Warto też zabrać runy GFB, ponieważ często występuje z blokującymi wężami i innymi Lizardami.
Loot: 0-47 gp, Dirty Cape, Cape, Dead Snake, Snakebite Rod (rzadko), Small Amethyst (rzadko), Lizard Leather (rzadko), Lizard Scale (rzadko), Mana Potion (rzadko), Yellow Gem (bardzo rzadko), Life Crystal (bardzo rzadko), Terra Rod (bardzo rzadko), Charmer Tiara (bardzo rzadko)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego potwora do kategorii: Jaszczuroludzie.