Skocz do: Nawigacja, szukaj
Worker Golem.gif Worker Golem
1400 Hp
1250 Exp (Exp/Hp: 0.9)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 1875)
Summon/Convince: --/--
Specjalne: Leczy się, Widzi Niewidzialnych, Nie można go sparaliżować
W całości odporny na:
Częściowo odporny na: Obrażenia fizyczne Obrażenia od świętości Obrażenia od śmierci Obrażenia od lodu Obrażenia od ziemi
Wrażliwy na: Obrażenia od energii
Odgłosy: "INTRUDER ALARM!", "Awaiting orders", "Rrrtttarrrttarrrtta", "Klonk klonk klonk", "Secret objective complete."
Sposób ataku: W zwarciu (0-250 hp), Na dystans kamieniami (0-100 hp)
Zachowanie: Nie ucieka, jak ma mało hp.
Opis: Robotnicze golemy służyły w Yalahar jako maszyny konstrukcyjne i transportowe, zajmowały się również ochroną miasta i dodatkowo byli zatrudniani jako lokaje czy też kamerdynerzy. Są one bardzo szlachetne i naprawdę ciężko jest je spotkać poza murami miasta. Plotki głoszą, że niektóre z nich znajdują się jeszcze w starych fabrykach. Jednak nie myślcie sobie, że to są takie miłe istotki. Bronią obecnie dobytku przed intruzami i zaatakują każdego, kto tylko pojawi się na ich terenie. Wyposażeni są w magiczne narzędzia, którymi posługują się znakomicie i którymi mogą Cię porządnie poturbować.
Występowanie: Fabryki Yalaharu (1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7)
Taktyki: Rycerz z dobrymi umiejętnościami posługiwania się daną bronią (co najmniej 75/75) zabije go, ale należy uważać i starać się atakować w grupie. Paladyn z 40+ poziomem oraz skillem 70+ w walce na dystans szybko go pokona. Profesje magiczne mogą już zacząć na nie polować z poziomem 45, używając czaru exori vis.
Loot: 0-140 gp, 0-5 Nail, Gear Crystal, Great Health Potion, Great Mana Potion, 0-2 Small Diamond, Rusty Armor, Rusty Legs, Iron Ore (rzadko), Gear Wheel (rzadko), War Hammer (rzadko), Life Crystal (rzadko), Great Spirit Potion (rzadko), Berserk Potion (rzadko), Spiked Squelcher (rzadko), Might Ring (bardzo rzadko), Crystal Pedestal (rzadko), Bonebreaker (bardzo rzadko), Diapason (niezwykle rzadko)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego potwora do kategorii: Maszyny.