Skocz do: Nawigacja, szukaj

Nagłówek

Uwaga! Co do całej wiki: Wg nagłówka strony strona jest pisana w XHTML 1.0 Transitional, jednak większość stron nie jest z nim zgodna. Może by wypadało wprowadzić jakieś filtry zamieniające np: znacznik small na span style="font-size: 0.7em;"? Noxitu 13:55, 4 lut 2007 (CET)


Według mnie fajnie by było jakby był potworek tygodnia, coś takiego jak na tibia.com albo tibia.erig.net =P

Heh,dobry pomysł...


Literówka "Chcesz pomóc a zarządzaniu TibiaWiki? Zgłoś się na forum".
Sared xolino 19:00, 30 lis 2007 (CET)

Historia

Czy jest w ogóle jakaś historia powstawania Tibia Wiki??Tak jak Update czy inne??Można by coś takiego zrobić jakby nie było...Co wy o tym myślicie??
Neomania


Można by na nowy rok pozmieniać troche kolory?Na takie bardziej żywe?To da takie małe pobudzenie dla strony...trochę ja ożywi. Tak myślę...
Neomania 01:34, 1 sty 2008 (CET)

Azor

eee mam błąd w obrazku, chce jego naprawioną wersje wgrać i nie mogę bo jest jakiś błąd wewnętrzny. Czemu tak jest ? Kontakt na mojej dyskusji.

Potwory

Chcę zapytać, dlaczego nie wiadomo, ile XP daje lub HP posiada np. Plasmother,lub inne mocne stwory? Przecież ktoś na pewno już kiedyś takie coś pokonał. Proszę o informacje.

Zabili oczywiście, jednakże wszystkie te potwory to bossowie którzy występują bardzo rzadko, a na dodatek są w miejscu trudnym dostępnym (czyt. PoI), więc liczbę spotkań 3 stopnia z nimi można policzyć na palcach jednej ręki. Wyobraź sobie teraz, że jakaś gildia czyści PoI, nagle wpadają na bossa, wszystkie nooby, sępy, cleanerzy, ci co zapłacili itp. zaczynają go bić... co się dzieje? pada po 5 sek. a cyferki z odejmowanym hp nachodzą na siebie i nie można policzyć... exp podzielony nierówno również trudno policzyć.
Litin Kaire 10:58, 9 sty 2008 (CET)


Czy mógłbym prosić o dodanie do nawigacji przedmioty, questy, itd., tak jak to było dawniej? Było wtedy bardziej komfortowo :P

Lord Jedrek 18:58, 4 lut 2008 (CET)

Przedmioty

Można byłoby pisać jakieś historie czy legendy związane z danym przedmiotem, tak jak na tibia.pl i opis bo niektóre są puste

Mamy już 4 000 haseł.

Serdecznie gratulacje zespołowi wiki.hunted...


Już 4000 haseł, hura ;d


No nieźle. Na TibiaWikia jest 6,883 artykułów, ale IMO w większości niepotrzebne. Np:

  • Lord Inquisitioner NPCs
  • Dire Penguin/History
  • HRH
  • Suns of Tibia...

Ja, w każdym razie ja myślę tak sobie czy byłaby szansa na Supported Fansite. Chyba przyjmują (jeśli w ogóle przyjmą) o 0,5 roku od wysłania zgłoszenia.


Zipper'ek (Dyskusja) 14:10, 25 maj 2009 (UTC)


Bugi/Błędy/Lamerzy?

Coś ostatnio słabo działa tibia-wiki.net . Czemu zablokowane są spoilery, dużo przedmiotów jest zaznaczone do skasowania? Czy to świadoma czynność osób za stronę odpowiedzialnych czy osoby która psuje treść stron. Coś musimy z tym zrobić.


E? Jak to do skasowania? Jakie poblokowane spoilery?
Wszystko już jest ok.
Wbił admin i uratował świat!


Zipper'ek (Dyskusja) 10:25, 28 cze 2009 (UTC)Własnie nic nie jest uratowane. Szukam jakiegoś przedmiotu a co tam jest? Link fo pliku .scr . Jeśli uważasz że to jest w porządku to twoja sprawa.

Załadowanie Zdjeć

Załadowanie Zdjeć Mam problem z załadowaniem zdjecia.

Pokazuje mi się taki komunikat: "Plik jest uszkodzony lub ma nieprawidłowe rozszerzenie. Sprawdź plik i załaduj poprawną wersję."


Pomóżcie !! :))

--Pauln 09:26, 28 lip 2009 (UTC)

Literówki

"Ważne Informacje Poddaj pomysł!

   Jeśli sam nie umiesz, albo nie wiesz jak odpowiednio zedytować stronę, podziel się swoim pomysłem lub propozycją na tej stronie. "

nie poddaj tylko podaj ;p


Nie.
Trav (Dyskusja) 21:21, 21 wrz 2009 (UTC)

Co się stało

Jak otwieram stronę główną ro pokazuje się komunikat "Brak strony o tym tytule. Możesz poszukać „Main Page” na innych stronach, przeszukać log lub utworzyć tę stronę. " Ardianek1641

U mnie jest identycznie... Cały czas trwają te prace na stronie? Bo tak nawiasem mówiąc, zupełnie co innego pisze na tibia-wiki, a co innego na wiki-tibia... Michaellll86 (Statystyli Loota wszystkich potworów), 26 X 2009, 19:55.

Sylwester 2009 w Tibii, na swiecie Aurea

Z kolegami sie "przebralismy" w Tibii, na swiecie Aurea ;D. I wpadl na pomysl zrobic Fotke z eq ;D. Enjoy! ;p

Silvester 2009 tibia.jpg

Awans do promoted

Zmieńcie symbol na str. głównej z "supported" na "promoted" fansite

Literówka.

"Zapoznaj się poza tym z następującymi stronami, by nie zdziwić się, czemu twe ewentualne złe edycje są wycofywane:

   * Zasadami edycji poszczególnych stron
   * Kilka zasad
   * Pomocą odnoście edytowania"

Odnoście.?!


Dzięki, poprawione.

Zipper'ek (Dyskusja) 17:47, 16 paź 2010 (UTC)


To nie ma sensu ;)

"Wiki nie wymaga żadnych nowych wersji wtyczki Flash, więc jeśli widzisz taki komunikat, wiec, że to na pewno dzieło hackera." - Co ma wiec do wiedzy? Powinno być: wiedz.