Skocz do: Nawigacja, szukaj
Annihilon.gif Annihilon
40000 Hp
10000 Exp (Exp/Hp: 0.3)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 15000)
Summon/Convince: --/--
Specjalne: Energy Wave, Death Beam, Energy Ball, Groundshaker., Widzi Niewidzialnych, Nie można go sparaliżować
W całości odporny na:
Częściowo odporny na: Obrażenia od śmierci Obrażenia od energii Obrażenia od lodu
Wrażliwy na: Obrażenia od świętości Obrażenia od ziemi
Odgłosy: "Flee as long as you can!", "Annihilon's might will crush you all!", "I am coming for you!"
Sposób ataku: W zwarciu (0-2050hp)
Zachowanie: ?
Opis: Należący do nieznanej i najprawdopodobniej wymarłej rasy demonów Annihilon jest czystą siłą. Chodzą słuchy, że Annihilon jest odpowiedzialny za zniszczenie swojej rasy. Jest ostatnim ocalałym z niezliczonych bitew odzwierciedlających demoniczną wersje ewolucji. Jego masywne, ciężkie ciało jest jedną wielką masą poruszających się mięśni. W jego ciele pełnym czystej siły niema miejsca na finezję. Braki w umiejętnościach nadrabia brutalną siłą. Ta prastara istota służyła wielu mistrzom podczas swojego nędznego życia. Najprawdopodobniej był zwolennikiem Bezlitosnej Siódemki (Ruthless Seven) od początków ich spisków. Twardo stał po ich stronie w czasie ich pogoni za mocą. Był obecny w czasie wielu wspaniałych zwycięstw swych okrutnych panów. Bezlitosna Siódemka (Ruthless Seven) głównie przydzielała mu nieskomplikowane zadania ponieważ nie posiadała innego demona który dorównywałby mu siłą. Jak długo było coś do zabicia Annihilon był absolutnie wierny swoim panom. Ta lojalność i brak ambicji oprócz rzezi i zabijania, czyni go jednego z uprzywilejowanych sług Bezlitosnej Siódemki (Ruthless Seven). Jest doskonałym narzędziem do utrzymania pomniejszych demonów w ryzach i niema nic przeciwko użyciu swoich sił do wykonania pomniejszych zadań. Ta starożytna kreatura jest często w towarzystwie pasożytów które żywią się jego tłustym, pikantnym potem. Wykrycie tych małych, lecz bardzo uciążliwych robaczków, pozwoli Ci się zorientować, że Annihilon jest już blisko.
Występowanie: Kuźnia Demonów - Arcanum podczas wykonywania The Inquisition Questu
Taktyki: Cały czas zabijać Deathspawn, które ciągle pojawiają się w sali. Najlepiej runami obszarowymi - Great Fireball lub Avalanche Rune. Jest praktycznie odporny na energię i śmierć (95%).
Loot: 0-97 gp, 0-28 Platinum Coin, 0-5 Soul Orb, 0-49 Infernal Bolt, 0-91 Power Bolt, 0-97 Flaming Arrow, 0-50 Assassin Star, 0-70 Viper Star, 0-2 Giant Shimmering Pearl, 0-2 Demon Horn, Berserk Potion, Mastermind Potion, Ultimate Health Potion, Great Health Potion, Great Mana Potion, Great Spirit Potion, Gold Ingot, Rusty Armor, Heavy Mace, Guardian Shield, Tower Shield, Crown Shield, Paladin Armor, Guardian Halberd, Violet Gem, Blue Gem, Green Gem, Yellow Gem, Red Gem, Demon Shield, Onyx Flail, Obsidian Truncheon, Diamond Sceptre, Mastermind Shield (rzadko), Skullcracker Armor (rzadko), Demonbone (bardzo rzadko), The Stomper (bardzo rzadko), Lavos Armor (bardzo rzadko)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego specjalnego bossa do kategorii: Sługi Arcydemonów i Demony.