Skocz do: Nawigacja, szukaj
Dworc Fleshhunter.gif Dworc Fleshhunter
85 Hp
35 Exp (Exp/Hp: 0.4)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 53)
Summon/Convince: --/300
Specjalne: Zatruwa
W całości odporny na: Obrażenia od ziemi
Częściowo odporny na:
Wrażliwy na: Obrażenia od śmierci Obrażenia od ognia Obrażenia od lodu
Odgłosy: "Grow truk grrrrr."; "Brak brrretz!"; "Prek tars, dekklep zurk."
Sposób ataku: W zwarciu (0-25 hp), Na dystans nożami (0-15 hp)
Zachowanie: Ucieka, jak ma mało hp.
Opis: Najbardziej rozpowszechnieni członkowie podrasy orków znani jako dworki (z połączenia dwarfów i orków) nazywają się fleshhunters. Imię odnosi się do ich kanibalistycznych zwyczajów typowych dla tej rasy. Fleshhunters są używani jako zwiadowca a w bitwie walczą jako pierwsza linia ataku dworków. Używając swoich długich lanc spowalniają wroga umożliwiając pozostałym dworkom atak z dystansu. Tak jak pozostałe dworki, fleshhunterzy uzyskali odporność na truciznę poprzez poprzez ciągły kontakt z nią. Również tak jak wszystkie dworki pokrywają swoją broń trucizną. Bez innych współplemieńców fleshhunter nie stanowi zagrożenia.
Występowanie: Tiquanda
Taktyki: Niezbyt skomplikowane stworzenie. W zasadzie nie wymaga żadnej taktyki działania, jednak zawsze warto uważać na to, co może się pojawić w jego sąsiedztwie. Chodzi tu głównie o Dworc Voodoomastera, oraz stworzenia, które wpadają w pułapki Dworków. Jest bardzo słaby, przez co otrzymujemy mało punktów doświadczenia za jednego, jednak mogą okazać się kuszącą alternatywą, dla nisko poziomowych graczy, którzy muszą się jednak liczyć z jego towarzystwem a w szczególności z Voodoomasterem, który nie dość, że bardzo dobrze paraliżuje, to jeszcze upija.
Loot: 0-10 gp, 0-3 Skull, Leather Armor, Cleaver, Hunting Spear, Bone Shield, Poison Dagger (rzadko), Bronze Amulet (rzadko), Tribal Mask (rzadko), Ripper Lance (rzadko)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego potwora do kategorii: Dworkowie.