Skocz do: Nawigacja, szukaj

Czy można zaliczyć do tego sugar cane?


Można, chociaż nie da się tego zjeść, ale zboża i ciasta też nie, a tu są.
Trav (Dyskusja) 08:49, 1 kwiecień 2007


Brakuje np. green perch i tego typu nowych rzeczy :P

przydałaby się możliwość sortowania tabelki np. wg wagi (coś takiego, tak jak tu)


"Cena / Czas (im wyższy wskaźnik, tym korzystniejszy pokarm)" błąd merytoryczny - jest dokładnie odwrotnie chyba że priorytetem jest wydawanie gp. Sporo żywności ma różne ceny zależnie od miejsca/NPC - przydałyby się widełki we wskażnikach.

Zgadzam się, cena/czas jest źle troszkę. Policzone jest wszystko ok, ale tutaj jest błąd. Poza tym tam gdzie jest czerwonymi literami "dzielenie przez zero" to też trochę nie tak. I tam gdzie nie ma ceny, w niektórych miejscach, jest policzone dla ceny = 1gp. To też chyba coś nie tak, powinny być znaki zapytania dla tego typu pożywienia. Zmieniłabym to, ale nie mam opcji edytuj w ogólnym przedstawieniu jedzenia, tylko w podstronach.


Jest zmienione, tylko dalej jest cena/czas zamiast czas/cena. Teraz należy na każdej stronie jedzenia sprawdzić cenę. To idzie tak: value - to jest wartość do dzielenia, nie może tam być przedziału, tylko uśrednienie; showvalue - to co się wyświetla, tylko na stronie przedmiotu, tutaj dajemy przedziały cenowe jeśli są konieczne, jak np. w Chocolate Cake (cena się dosyć waha między kilkoma k).

Zipper'ek (Dyskusja) 20:08, 24 paź 2010 (UTC)