Skocz do: Nawigacja, szukaj

"Siłą nie dorównuje jednak swojemu kuzynowi Orshabaalowi." Hmm, jeśli tak to CipSoft nie jest zbyt słowny, gdyż wg. NPCów Orshabaal jest jednym z słabszych demonlordów, a Morgaroth jest arcydemonem co powinno go czynić znacznie silniejszym od Orsha~...


Jak na razie do zabicia Orshabaala potrzeba pól serwera, a Morgarotha może zabic ekipa składająca się z 10 ludzi. Takie są fakty..

Tak, tylko że na Orsha idą ludzie z 8lvlami... Tylko dla zabawy, żeby ukraść loota. A gdy pojawi się Morga to wiadomo, że idą same hlvle... Żaden lowlvl tam nie dojdzie.

Niezgodze sie z tym...orshabaal nie jest silniejszy, tylko Morgaroth zadziej wystąpuje i mam wrazenie, że to screen z TS.(Uther92)

Micky ma racje, morgharoth to zmutowany byk.:)))

Tylko z wyglądu. I tylko dla niektórych, bo ja byka (nawet zmutowanego) nie widzę. Dla mnie to klasyczny diablo-demonowaty zły potwór. Każdy widzi co chce.
Trav (Dyskusja) 10:51, 17 sie 2007 (CEST)


Jak by się uprzeć, to jest byk. Ale według mnie to przypadek, bo każdy demon w światach fantasty ma: Rogi, Ogon, Kopyta, Brzydką twarz i czasami Ogon

Ten ss jest chyba z mapy Evolutions z OTSa :)

Ghazbaran najsilniejszy :P


Może ktoś w końcu to wyjaśnić? Morg na tym ssie wygląda jak zwyczajny demon... To nie może pochodzić przecież z prawdziwej Tibi a w necie znalazłam dopiero co: imagemip1.png Osaa 16:26, 27 sty 2008 (CET)

P sry za zaśmiecanie Wiki. Już sama znalazłam sobie odpowiedz... Ten na ss to stary wygląd Morgarotha, teraz funkcjonuje już ten nowy - bykowaty.

... no sorry, orshabaal wydaje się byc bity przez pół servera, tylko zobaczcie w jakim miejscu jest ustawiony - zwykle lurowany jest obok rzeki, gdzie nie ma schodów, i wszyscy na chama tam się "ryją". A morgarotha bije się schodząc ze schodów i modląc się o życie ^^ Dlatego wydaje się że Orsh jest silniejszy, ale to tylko pozory, Morgaroth może walnąc combo 3000 (bez swoich demonów) a orsh nie jest w stanie tego zrobic. Pozdrawiam

Ja nie wiem po co te kłótnie orsh jest przecież gorszy od morgaroth. Przecież Orsh to jego sługa Morgarotha, więc to chyba coś nie tak żeby władca był słabszy od jego władcy. To się tylko wydaje że na morganie tak mało osób jest ale ich tam w holere stoi tylko że w jednym miejscu Orsh stwarza tylko 4 demce a morgan 6. Morgan comba bije po 3000+ a orsh jak walnie 2k to jest dobrze morgan lepszy i tyle nie ma co gadać. W czym orsh jest lepszy może to że jest szybszy.