Skocz do: Nawigacja, szukaj
Fury.gif Fury
4100 Hp
4500 Exp (Exp/Hp: 1.1)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 6750)
Summon/Convince: --/--
Specjalne: Używa takich czarów, jak: Exori (0-300 hp), Snow Wave, Blood Wave (0-700 hp), Blood Bomb, Widzi Niewidzialnych, Nie można go sparaliżować
W całości odporny na: Obrażenia od ognia
Częściowo odporny na: Obrażenia od świętości Obrażenia od lodu
Wrażliwy na: Obrażenia fizyczne Obrażenia od śmierci Obrażenia od energii Obrażenia od ziemi
Odgłosy: "Ahhhhrrrr!", "Waaaaah!", "Carnage!"
Sposób ataku: W zwarciu (0-500 hp), Na dystans (Throwing Starami) (0-200 hp)
Zachowanie: Nie ucieka, jak ma mało hp.
Opis: Te żeńskie demony słyną z wprowadzania się w tak wielką nienawiść i szał, że ich włosy zaczynają się palić, a małe płomyczki tryskają z ich ciał. Mimo zwodniczej urody, furia jest krwiożerczym potworem, który nie zna litości. Furia nie wysłucha sensownych argumentów i nie podda się. Walka jest wszystkim, o czym myśli i na czym jej zależy. Jej dłonie mogą zmienić się w straszliwe szpony, które z łatwością rozerwą tarczę na kawałki, a smukła i wątła postura zaprzecza niesamowitej sile. Nienawiść furii jest tak silna, że zapewnia im ona nieziemską żywotność, którą może stłumić tylko śmierć. Mówiąc wprost, są zbyt narwane, aby poprowadzić solidną armię do bitwy, zatem demony wykorzystują je do misji wymagających rzezi i siania chaosu. Nawet poza walką, mają one nawyk niszczenia różnych przedmiotów dla czystej zabawy. Koniec końców, furia jest wcieleniem nienawiści i zniszczenia. Zdarza się nawet, że niektóre demony, korzystając z usług furii, skuwają je łańcuchami, by rozkuć je w ostatniej chwili. Nie muszę dodawać, że takie postępowanie tylko podsyca szał furii. Inne demony lubią zamykać więźniów w celi wraz z garstką furii, by po chwili cieszyć się spektaklem.
Występowanie: Pits of Inferno, Formorgar Mines podczas najazdu Ghazbarana, Vengoth
Taktyki:
Loot: 0-234 gp, 0-4 Platinum Coin, 0-3 Concentrated Demonic Blood, 0-2 White Pearl, 0-3 Jalapeño Pepper, Meat, Demonic Essence, Terra Rod, Soul Orb, Great Health Potion, Rusty Legs, Steel Boots (rzadko), Red Piece of Cloth (rzadko), Small Amethyst (rzadko), Crystal Ring (rzadko), Crown Armor (rzadko), Red Gem (rzadko), Assassin Dagger (bardzo rzadko), Noble Axe (bardzo rzadko), Golden Legs (bardzo rzadko)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego potwora do kategorii: Demony.