Skocz do: Nawigacja, szukaj
Gang Member.gif Gang Member
295 Hp
70 Exp (Exp/Hp: 0.2)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 105)
Summon/Convince: --/450
Specjalne: Brak
W całości odporny na: Nic.
Częściowo odporny na: Nic.
Wrażliwy na: Obrażenia od śmierci
Odgłosy: "This is our territory!", "Help me guys!", "I don't like the way you look!", "You're wearing the wrong colours!"
Sposób ataku: W zwarciu (0-20hp)
Zachowanie: Ucieka, jak ma mało hp. Spotykany w grupach z innymi, łatwiejszymi do pokonania potworami i z kolegami z gangu.
Opis: Nawet małe miasta wypełnione są często członkami gangów, którzy wymuszają pieniądze od podróżnych i właścicieli sklepów. W trudnej rzeczywistości Tibii, większość gangów są zwykłymi bandytami. Zwykle są kierowany przez jedną lub dwie potężne i charyzmatyczne osoby, które panują na ich terytorium. Między granicami tych obszarów często dochodzi do gwałtownych i krwawych walk. Członkowie gangu są zazwyczaj spotykanych w grupach, zwłaszcza w większych miastach. Często rozmawiają o szacunku i czci, ale jest to raczej pocieszanie się, starając się zapomnieć o tym, jakie jest niskie ich pochodzenie i jakie szkody robią na ludziach wokół nich. Kiedy dojdzie do walki wszyscy kierują się w jedną stronę lub drugą. Chociaż niektórzy z nich walczą do samego końca, lecz w większość z nich będzie uciekać. Inne ciekawe potwory to:Arctic Faun, Percht, Pixie, Nymph, Swan Maiden, Boogy, The Percht Queen.
Występowanie: Dzielnica handlowa, Dzielnica cudzoziemców (Yalahar)
Taktyki: Zabijać jak Nomadów i Bandytów. Nie trzeba się z nimi wysilać już po 20 levelu.
Loot: 0-23 gp, 0-2 Torch, Meat, Brown Bread, Leather Legs, Mace, Studded Legs, Club Ring (rzadko)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego potwora do kategorii: Przestępcy.