Skocz do: Nawigacja, szukaj
Hellgorak.gif Hellgorak
40000 Hp
10000 Exp (Exp/Hp: 0.3)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 15000)
Summon/Convince: --/--
Specjalne: Używa czarów obszarowych: Energy Beam (0-820hp), Star-Shaker, Smoke UE
W całości odporny na:
Częściowo odporny na: Obrażenia fizyczne Obrażenia od świętości Obrażenia od śmierci Obrażenia od energii Obrażenia od ognia Obrażenia od lodu Obrażenia od ziemi
Wrażliwy na: Obrażenia od tonięcia
Odgłosy: "Your puny skills are no match for me!", "No man can defeat me!", "I'll sacrifice yours souls to seven!", "I smell your fear. Delicious!", "I'm bad news for your mortals!"
Sposób ataku: W zwarciu (0-700hp), Na dystans ogniem (0-520hp)
Zachowanie: Nie ucieka, gdy ma mało hp.
Opis: Hellgorak jest ostatnim ocalałym z demonicznej grupy, która uległa Bezwzględnej Siódemce całe wieki temu. Jest twardy do szpiku kości. Ponieważ zwycięstwo "Bezwzględnej Siódemki" stawało się coraz bardziej oczywiste, zdradził swoich sojuszników i zmienił strony. Postanowił, że lepiej jest służyć poniżej "Ruthless Seven" niż umrzeć jako przywódca. Zostanie sługusem Bezwzględnej Siódemki nie powstrzymywało go przed rozwijaniem niecnych planów. Wolno ale stale wspinał się w stopniach i używał swojej nowej mocy i wpływów by poprawić siebie. Zabija każdego posiadające mądrość, która jest jemu potrzebna. Z czasem, jego demoniczne plany zaowocowały. Za pomocą ukradzionych tajemnic i czarów, jego ciemne ciało jest przykryte jarzącymi się starożytnymi znakami runicznymi, które chronią go przed największą krzywdą. Chwali się swoją niezniszczalnością, która w rzeczywistości jest kłamstwem potwierdzonym przez agentów, którzy go śledzili. Zostało przepowiedziane, że żaden człowiek go nie zabije. Boi się Bezwzględnej Siódemki, która dawniej wygrała z nim i jego sojusznikami. Dlatego, bezpiecznie jest powiedzieć że, chociaż on jest niemal niezniszczalny, Hellgorak jest prawie nieśmiertelny.
Występowanie: Kuźnia Demonów - Hive podczas wykonywania The Inquisition Questu
Taktyki: Przejąć Dreadbeasty i atakować go nimi, ponieważ Hellgorak jest wrażliwy na obrażenia od tonięcia na ponad 200% i około 95% - 97% odporny na inne żywioły.
Loot: 0-200 gp, 0-30 Platinum Coin, 0-25 Small Emerald, 0-25 Small Diamond, 0-25 Small Topaz, 0-25 Small Ruby, 0-25 Small Sapphire, 0-25 Small Amethyst, 0-25 Black Pearl, 0-25 White Pearl, 0-2 Ultimate Health Potion, 0-2 Demon Horn, Rusty Armor, Rusty Legs, Great Health Potion, Great Mana Potion, Great Spirit Potion, Beastslayer Axe, Spellbook of Warding, Crown Armor, Crown Legs, Spellbook of Lost Souls, Spirit Cloak, Focus Cape, Crystal Necklace, Stone Skin Amulet, Noble Axe, Blue Robe, Knight Legs, Knight Legs, Magma Legs, Golden Amulet, Ruby Necklace, Spellbook of Mind Control, Butcher's Axe, Vile Axe, Executioner, Steel Boots, Golden Armor, Golden Legs, Demonbone Amulet (rzadko), Spellscroll of Prophecies (bardzo rzadko), Voltage Armor (bardzo rzadko), Demonwing Axe (bardzo rzadko), Spellbook of Dark Mysteries (bardzo rzadko), Great Axe (bardzo rzadko), Demonic Essence (zawsze)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego specjalnego bossa do kategorii: Sługi Arcydemonów i Demony.