Skocz do: Nawigacja, szukaj

Ogólnie

Skołatane Wyspy, to archipelag znajujacy się na południe od Mainlandu i na wschód kontynentu Darama. Największa z wysp, Vandura, na której mieści się miasto Liberty Bay, stała się jednym z ważniejszych centrów handlowych, będących pod władzą królestwa Thais. Znana jest głównie z eksportu rumu.
W archipelagu jest też kilka innych wysp, takich jak Meriana, gdzie pierwotni mieszkańcy głównej wyspy uciekli przed uciskiem królestwa. Wyspę zasłaniają wysokie góry, za którymi rosną tropikalne rośliny, dostarczające rebeliantom jedzenie.
Kolejną wyspą, jest otoczona przez rafy Nargor. Krążą pogłoski, że tylko piraci odważyli się ją skolonizować i stamtąd atakują statki handlowe.
Na południu, leży następna wyspa. Odkrywcy z całego światy, przybywają tam, aby spróbować szczęścia w odnalezieniu ukrytego, pirackiego skarbu. Według legendy, potrzebna jest do tego prawdziwa mapa, a nie podróbka, stworzona dla turystów.
Na północy archipelagu, można natknąć się na grupę wysp, nazywanych "zakazanymi". Nie tylko z powodu aktywności wulkanicznej, lecz także z powodu aktywności quar oraz tajemniczego kultu Voodoo.


Wyspy nalży odblokowywać w kolejności:
  1. VanduraMerianaLagunaNargor
  2. VanduraGoromaRamoaMaladaTalahuKharos

Mapa

Shattered Isles.gif

Legenda do mapy

1 Vandura
2 Meriana
3 Nargor
4 Laguna
5 Treasure Island
6 Goroma
7 Ramoa
8 Talahu
9 Malada
10 Kharos