Skocz do: Nawigacja, szukaj
Stampor.gif Stampor
1200 Hp
780 Exp (Exp/Hp: 0.7)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 1170)

Tego potwora można oswoić: Stampor
Summon/Convince: --/--
Specjalne: Leczy się, Life Drain Berserk (0-250 hp), Osłabia umiejętności walki fizycznej o 40%
W całości odporny na: Nic.
Częściowo odporny na: Obrażenia od świętości Obrażenia od śmierci Obrażenia od energii Obrażenia od ognia Obrażenia od lodu
Wrażliwy na: Nic.
Odgłosy: "KRRRRRNG"
Sposób ataku: W zwarciu (0-200 hp), na dystans (0-100 hp)
Zachowanie: Nie ucieka, jak ma mało hp.
Opis: Naukowcy mają różne spekulacje na temat ich pochodzenia. Niektórzy uważają, że są to święte zwierzęta, zapomnianego boga. Pozostali twierdzą, że są to pozostałości po starożytnej rasie, a jeszcze inni, że to zwykłe zwierzęta, lubiące jaskinie. Wszyscy oni opierają swoje teorie na zachowaniach stąpacza i jego zdolnościach. Tak czy inaczej, są one niebezpieczne dla podróżników. Nie są one głupie i pełne wściekłości, ale bronią się przed każdym intruzem, ponieważ mają słaby wzrok. Teorie twierdzą również, że ich moce i odporności opierają się na bliskości z żywiołem ziemii, lecz są to jeszcze nie potwierdzone informacje.
Występowanie: Jaskinia, w okolicach Temple of Equilibrium.
Stampor's Cave.png
Taktyki: Dobrą strategią jest tutaj współpraca blokującego rycerza, oraz druida, używającego czaru Terra Wave. Oczywiście jest to jedna z możliwości, pozostałe profesje poradzą sobie tutaj także samodzielnie. Największą wadą tych potworów jest to, że występują tylko w jednej, niezbyt dużej jaskini, przez co często dochodzi do nadużyć.
Loot: 0-250 gp, 0-2 Platinum Coin, 0-2 Small Topaz, 0-2 Strong Health Potion, 0-2 Strong Mana Potion, Stampor Talons, Stampor Horn, Hollow Stampor Hoof (rzadko), War Hammer (rzadko), Spiked Squelcher (rzadko), Knight Armor (rzadko)
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego potwora do kategorii: Inne Ssaki.