Skocz do: Nawigacja, szukaj

Główne Informacje

Ab'Dendriel to miasto zamieszkiwane przez elfy, które leży w północnej części kontynentu. Nazwa pochodzi od starożytnego słowa "dendron" co oznacza drzewo. Elfy żyjące tam dzielą się na trzy kasty: Cenath, Kuridai i Deraisim. Domy znajdują się wewnątrz drzew, do niektórych prowadzą kładki, do innych zielone trakty, a do pozostałych bagna położone na zachód od miasta, gdzie można spotkać elfy.

Ab'Dendriel jest miastem dla graczy niepremiowanych, mogą także zostać jego obywatelami. Znajduje się tutaj mały port i depo w dość ciasnej wieży. Warto wspomnieć, że większość sklepów znajduje się pod ziemią (wejście przez schody depo, bądź też w mieście). Charakterystyczną roślinnością Ab'Dendriel są elfie drzewa, magiczne drzewa z niebieską, mrugającą poświatą i rosnące w całym mieście niebiańskie kwiaty. W mieście można nabyć instrumenty muzyczne, a to z względu zdolności muzykalnych elfów. W tym mieście znajdują się jednak gildie tylko dwóch profesji, a rycerze i magowie muszą wybierać się do Carlin w celu nauki zaklęć.

Roślinność jest wszechobecna, nie brakuje także licznych dekoracji. Aby stać się obywatelem miasta, należy posiadać maczetę i przejść labirynt znajdujący się w mieście. Pod depo znajdują się kopalnie, w których pracują trolle, a nieco niżej jaskinia zamieszkana głównie przez ghoule i szlam(na których często trenują rycerze) Kilka pięter pod miastem znajduje się wejście do Hellgate. Na północ znajduje się jaskinia, gdzie żyje Elf Arcanista, Elfy i Elf Scouty.

Ab'Dendriel CipSoft.gif

Mapa

Ab'dendriel.gif

Legenda

d Depozyt i bank, NPC Finarfin‎
T Świątynia, NPC Maealil
C Labirynt, przejdź przez niego, a staniesz się mieszkańcem miasta
S Statek, NPC Captain Seagull
L Łucznictwo, NPC Irea
ś Ogród ślubów, NPC Llathriel
x Zejście na dół, gdzie jest wejście do Hellgate'u, więcej domów i droga do 20
1 Wejście do miasta, NPC Elf Guard
2 Kuźnia Spoconego Cyklopa
3 Wieża obserwacyjna
4 Biblioteka, na piętrze NPC Amarie
5
6 Ołtarz
7 Jubiler, NPC Briasol
8 Warzywa i owoce, NPC Brasith
9 Sklep barda, NPC Elvith
10 Jaskinia Elfów
11 Wysypisko
12 Zamek Elvenbane
13 Niektóre czary dla druidów i paladynów:
14
15 Wieża Słońca, NPC Edala
16 Młyn
17 Kowal, NPC Shanar
18 Ekwipunek, NPC Bashira
19 Jaskinie Trolli i NPC Shirith
20 NPC Elathriel, przywódca kasty Kuridai
21 NPC Ukea, meble
22 Drugie wejście do cienistych jaskiń


Ciekawe miejsca

Galeria