Skocz do: Nawigacja, szukaj
Frost Dragon.gif Frost Dragon
1800 Hp
2100 Exp (Exp/Hp: 1.2)
(Podczas 42. godziny wytrzymałości: 3150)
Summon/Convince: --/--
Specjalne: Paraliżuje, Leczy się, Używa czarów obszarowych: Smoke Wave (0-400 hp), Berserker Bomb (0-240 hp), Smoke Berserk (0-120 hp), Widzi Niewidzialnych, Nie można go sparaliżować
W całości odporny na: Obrażenia od ognia Obrażenia od lodu Obrażenia od ziemi
Częściowo odporny na: Obrażenia fizyczne
Wrażliwy na: Obrażenia od energii
Odgłosy: "YOU WILL FREEZE!", "ZCHHHHH!", "I am so cool", "Chill out!"
Sposób ataku: W zwarciu (0-250 hp)
Maks. obrażenia: 600 hp
Zachowanie: Ucieka, jak ma mało hp.
Opis: Lodowa odmiana smoka. Jest silniejsza od swojego zielonego, lecz słabsza od czerwonego krewnego. Jednakże ich wadą jest występowanie w grupach nawet po 4. Dobre expowisko na Okolnirze dla postaci 120+.
Występowanie: Lodowa wyspa Okolnir, Smocze szczyty na Zao
Taktyki: Jest ich mnóstwo na Okolnir. Druid/Sorc mogą zacząć na nich expić od 90 lvl-a +. Opłacalnie expi się z Energy Strike+SD. Paladyn może zacząć tam wbijać lvl od 80 lvl-a z racji, że może już bić z pełną siłą z assassin starów. Knight powinien mieć co najmniej 1300 hp(100 lvl). Expimy z bronią jednoręczną. Uwaga na jego fale i paraliż!
Loot: 0-200 gp, 0-5 Dragon Ham, 0-5 Power Bolt, Green Mushroom, Gemmed Book, Golden Mug, Ice Cube, Ice Rapier (rzadko) , Life Crystal (rzadko), Shard (rzadko), Energy Ring (rzadko), Small Sapphire (rzadko), Tower Shield (rzadko), Strange Helmet (rzadko), Dragon Slayer (rzadko), Royal Helmet (bardzo rzadko), Dragon Scale Mail (bardzo rzadko).
Zobacz: Pełną listę potworów. Przyporządkowano tego potwora do kategorii: Smoki.