Znany również jako: | Demon Legs Quest |
Nagroda: | Do wyboru: Demon Legs, Rainbow Shield, Spellbook of Ancient Arcana lub Thorn Spitter |
Lokacja: | Plains of Havoc |
Wymagany poziom: | 120 |
PACC: | Tak |
Potwory, które można napotkać po drodze: | Demony, Blightwalker, Crypt Shambler, Lich, Giant Spider, Banshee, Betrayed Wraith, Braindeath, Grim Reaper, Undead Dragon, Hand of Cursed Fate, Lich, Diabolic Imp, Bonebeast, Dark Torturer |
Legenda: | ... |
Wymagania
Wymagane przedmioty:
Sposób Pierwszy
Sposób wykonania zadania tym sposobem jest na razie nieznany.
Quest ten został utrudniony od czaów aktualizacji 8.2 i od tej pory tym sposobem zrobiło go tylko kilka osób.
Sposób Drugi
Potrzebujemy ikony świętości. Jeśli wykonałeś misję na zabicie 6666 Demonów, powinieneś ją otrzymać, więc możesz wykonać dalszą część zadania.
<<<<ERROR 514 WYSTĄPIŁ BŁĄD PODCZAS ŁADOWANIA SPOILERA>>>>
ABY WYŚWIETLIĆ PEŁNY SPOILER POTWIERDŹ SWOJE KONTO LOGUJĄC SIĘ NA NASZYM DRUGIM SERWERZE POD ADRESEM WIKI-TIBIA.NET
Po zniszczeniu drzewa (Powinien się pojawić dymek) we wszystkich słabych punktach wychodzimy i udajemy się do Oldraka i zdajemy raport ze zwycięstwa.
Wysyła nas na południe PoH (do respawnu wampira), a dokładniej do grobów znajdujących się niedaleko jego respu. Aby dostać się do final roomu, należy kliknąć prawym przyciskiem myszki na grób z napisem Yesim Adeit (Ten napis na grobie można odczytać jako "Yes i made it", co oznacza "Tak, zrobiłem to").