Skocz do: Nawigacja, szukaj
Arrow Red.png Jest to skrócona informacja o Demon Oak Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako: Demon Legs Quest
Nagroda: Do wyboru: Demon Legs, Rainbow Shield, Spellbook of Ancient Arcana lub Thorn Spitter
Lokacja: Plains of Havoc
Wymagany poziom: 120
PACC: Tak
Potwory, które można napotkać po drodze: Demony, Blightwalker, Crypt Shambler, Lich, Giant Spider, Banshee, Betrayed Wraith, Braindeath, Grim Reaper, Undead Dragon, Hand of Cursed Fate, Lich, Diabolic Imp, Bonebeast, Dark Torturer
Legenda: ...

Jeśli będziemy próbowali wejść do kręgu, zostaniemy odrzuceni.

Wymagania

Wymagane przedmioty:

Wykonanie

Potrzebujemy ikony świętości. Jeśli wykonałeś misję na zabicie 6666 Demonów, powinieneś ją otrzymać, więc możesz wykonać dalszą część zadania.

Idź północnym przejściem do drzewa, które znajduje się na wschód od Dark Cathedral. Powinieneś zostać przeteleportowany do dębu. Teraz wyjdź stąd, czas na walkę przyjdzie później.
Następnie idź do Oldraka (świątynia na Plains of Havoc) i porozmawiaj z nim:

  • Gracz: Hi
  • Oldrak:
  • Gracz: Demon Oak
  • Oldrak: How do you know? Were you on the infested area?
  • Gracz: Yes

Oldrak nas błogosławi, i każe przyjść ze zwykłym toporem. Przy następnej rozmowie trzeba zapytać o help lub Hallowed Axe.

Kiedy pobłogosławi topór, idź z powrotem do kręgu. W środku demoniczny dąb będzie nas atakować (około 600 hp/tura), a ty musisz pokonać drzewo, używając na nim Hallowed Axe na słabe punkty drzewa, czyli kruka, twarz oraz kasztany dębu. W prawie każdym uderzeniu w drzewo, Demon Oak przyśle wsparcie, przede wszystkim: Demon, Blightwalker, Crypt Shambler, Lich, Giant Spider, Banshee, Betrayed Wraith, Braindeath, Grim Reaper, Undead Dragon, Hand of Cursed Fate, Lich, Diabolic Imp, Bonebeast, Dark Torturer.


Lewy kasztan


Prawy kasztan


Kruk


Twarz:


Podczas ostatniego użycia axe, dąb nie summonuje wyznaczonego potwora tylko jednego demona (np. ostatnie uderzenie wypada na prawy kasztan to w drugiej fali zamiast Grim Reapera pojawia się demon). Ponadto po każdej fali dąb może wezwać cztery bonebeasty.


Po zniszczeniu drzewa (powinien się pojawić dymek) we wszystkich słabych punktach wychodzimy i udajemy się do Oldraka i zdajemy raport ze zwycięstwa.

Wysyła nas na południe PoH (do respawnu wampira), a dokładniej do grobów znajdujących się niedaleko jego respu. Aby dostać się do final roomu, należy kliknąć prawym przyciskiem myszki na grób z napisem Yesim Adeit (ten napis na grobie można odczytać jako "Yes i made it", co oznacza "Tak, zrobiłem to").

Final Room