Skocz do: Nawigacja, szukaj
Arrow Red.png Jest to skrócona informacja o Necromancer Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako: Necro Quest
Nagroda: Blue Robe, Skull Staff, Medusa Shield
Lokacja: Darashia, Drefia
Wymagany poziom: 60
PACC: Tak
Potwory, które można napotkać po drodze: Demon Skeleton, Ghoul, Ghost, Skeleton, Necromancer, Priestess oraz Vampire, Necropharus (rzadko).
Legenda: Darashia - miasto położone na pustyni Daramy. Wśród wielu piasków, na zachodzie kontynentu znajdują się niewielkie góry. Podobno kiedyś za ich szczytami znajdowała się kraina Necromantów o nazwie Drefia. Dzisiaj w tym miejscu widoczne są już tylko zasypane przez piach ruiny zabudowań. Istnieje legenda, iż mieszkańcy tamtych okolic ukryli w podziemiach swojego miasta skrzynię wypełnioną różnego rodzaju uzbrojeniem. Być może osadnicy przeczuwali, że ich miasto może zostać zniszczone i ukryli swoje skarby głęboko pod ziemią.
Wielu śmiałków pragnęło odnaleźć miejsce, w którym znajduje się owa skrzynia. Z ich relacji wynika, że aby się tam dostać trzeba będzie stoczyć bój z wieloma nieumarłymi potworami. Niektórzy opowiadają o spotkaniu z potężnym magiem - Nekromantą. Jest to wojownik studiujący wiedzę o nieumarłych potworach. Potrafi przyzwać inne stworzenia, by rozprawić się z intruzem. Biada temu, kto zapuści się w tamte tereny bez odpowiedniego doświadczenia w walce.