Skocz do: Nawigacja, szukaj
Arrow Red.png Jest to skrócona informacja o Behemoth Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako: Cyclopolis Quest
Nagroda: Demon Shield, Golden Armor, Guardian Halberd, Platinum Amulet, Life Ring, Crystal Ring, 3 Small Diamonds, 3 Small Sapphires.
Lokacja: Cyclopolis, na wyspie Edron.
Wymagany poziom: 80
PACC: Tak
Potwory, które można napotkać po drodze: Behemothy, Dragon Lordy, Dragony, Priestessy, Cyklopy, Dwarf Soldiery, Fire Elementale, Cyclops Drone i Cyclops Smithy.
Legenda: Dawno temu gdy Dragony władały na kontynencie, ludzie zobaczyli Behemothy. Było to dziwne zjawisko zwłaszcza gdy wraz ze smokami zeszły do podziemia. Sam, zapalony podróżnik mówił czasem o "Nagrodzie cennej dla kowala bardziej niż młot i surowiec". Wojownicy potężni i samotni postanowili się dowiedzieć co kryje się pod spotkaniem smoków i Behemothów w miejscu pobytu Priestess. Ruszyli na wyprawę pełną potworów, walki, niebezpieczeństw, aż dotarli do miejsca o którym opowiadał Sam. Były tam groźniejsze potwory ale i skarb który Behemothy, Dragony i Priestessy ukryły przed ludźmi niegodnymi ich posiadania. Wielu śmiałków próbowało tam dotrzeć, ale większość ginęła. Jednak ci którzy przeżyli, mają nagrodę cenną , rzadką, ładną i dobrą. Ci posiadający te rzeczy mówią, że sporo przeszli ale są dumni, że im się udało. Nie mówią jednak które to rzeczy. Mogli je pokazywać sto razy mówiąc, że to coś innego. I choć zbierane przez wieki dane na temat tych niebywałych rzeczy przepadły, sporo ludzi wciąż się nimi szczyci.


Potrzebne Przedmioty:

Opis:

Quest znajduje się w Cyclopolis na Edron, idziemy ściśle według wyznaczonej ścieżki:

BHQA1.png

Na 1 poziomie czekają na nas Cyclops, Cyclops Drone, Dwarf Soldier, Dwarf Guard, mogą być również zlurowane Orc Leader, Orc Berserker, Minotaur Mage i Elf Arcanist.

BHQB2.png

Tutaj Cyclopy, Cyclopy Dronesy, Cyklopy Smithy oraz Dwarf Soldiery,.

BHQA3.png

Na poziomie 3 oprócz w/w atakować nas będą Fire Elementale.

BHQB4.png

Poziom 4 - właściwie nic nowego, Cyclopy oraz Fire Elementale po drodze przejdziemy przez bramkę levelową (30 lvl)

BHQA5.png

Na poziomie 5 mamy trzy Dragony, Fire Elementale po zabiciu idziemy dalej.

BHQ6.jpg

Znajdziesz się teraz w wielopoziomowej jaskini. Idź do południowo wschodniego rogu jaskini (nie schodź na Behemothy), wejdź piętro wyżej. Będziesz mieć do zabicia Dragon Lorda. Za pomieszczeniem jest okrągły pokój z Fire Fieldami. Użyj Destroy Field na jednym z tych fieldów aby odkryć dźwignię. Naciśnij ją i wróć do wielopoziomowej jaskini. Idź dwa poziomy niżej albo użyj czaru Levitate by dojść dokładnie do północnego spawnu:

BHQ7.png

Znajdujesz się teraz w dużym pomieszczeniu. Uważaj na Cyklopów, Dwarf Soldier i wiele Behemothów (nawet do 9 na raz!!!). Podążaj do północnej części jaskini i wejdź po schodach do małego pomieszczenia (bez potworków). Znajdują się tam drzwi z bramką lewelową (80lvl). Na szczycie schodów w pokoju znajdują się: 4 Behemothy, 2 Cyclopy Smithy oraz 2 Dragony. Jest parę metod na wyczyszczenie tego pomieszczenia. Sorcerzy powinni używać metody up/down i rzucać czar Rage of the Skies oraz używać run SD. Druidzi mogą użyć Eternal Winter(najlepsza opcja). Rycerze może używać czaru Fierce Berserk. UWAGA!!! Quest może być niebezpieczny dla 80 lvl, warto więc poczekać z jego wykonaniem. Nagrody znajdują się na północy pokoju.