Skocz do: Nawigacja, szukaj

Outfit Nightmare Male Addon 3.gif

Dla króla i państwa,

z honorem i cnotą,

będziemy ochraniać te pola,

i ON nigdy nie powróci.


Nightmare Knights - legendarny zakon do którego możesz dołączyć po wypełnieniu Dreamer's Challenge Quest. Na ich czele stoi Mistrz Snów. To oni walczyli z Bezlitosną Siódemką i ukryli Excalibuga w ściśle chronionej komnacie w korytarzach Pits of Inferno: World Map.

Rangi:

  • Novice
  • Dragonslayer *
  • Initiate
  • Dreamer
  • High Lord *
  • Lord protector
  • Dream Master *

* nie osiągalna w grze

Aby móc zyskać kolejne przywileje, musisz awansować na wyższe rangi. W tym celu należy wykonywać misje polegające na zbieraniu demonicznych esencji i przynoszeniu ich Mistrzowi.

Misja 1

Twoim celem jest zebranie 500 sztuk Demonic Essence. Gdy już się z tym uporasz, idź do Mistrza Snów i powiedz mu advancement. Od teraz twa ranga wzrosła i możesz korzystać z teleportów do Ab'Dendriel, Kazordoon i na Fibulę. Masz też możliwość skorzystania z drugiego dokumentu na nowy strój.

Misja 2

Twoim zadaniem jest zebranie 1000 sztuk Demonic Essence. Po zdobyciu ich udaj się do swojego Mistrza Snów i powiedz mu advancement. Twoją nagrodą za to zadanie jest unikatowa tarcza Nightmare Shield.gifNightmare Shield oraz wyższa ranga. Możesz też skorzystać z ostatniego dokumentu.

Misja 3

Twoim zadaniem jest zebranie 1500 sztuk Demonic Essence. Postępuj tak samo jak w poprzednich przypadkach, a twoją nagrodą jest możliwość korzystania z teleportów do Ankrahmun, Darashii i Mintwallin. Dostajesz też możliwość tworzenia wszystkich trzech dokumentów potrzebnych do zdobycia outfitu w ramach Nightmare Outfits Questu.

Siedziba

Ich siedzibą była Knightwatch Tower.

Członkowie

Zobacz też