Skocz do: Nawigacja, szukaj
Arrow Red.png Jest to skrócona informacja o Annihilator Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako: Annihilator Room
Nagroda: Do wyboru jedna spośród: Magic Sword, Stonecutter Axe, Demon Armor, Present Box zawierający Annihilation Bear.
Lokacja: Jaskinia bohaterów na wyspie Edron
Wymagany poziom: 100
PACC: Tak
Potwory, które można napotkać po drodze: Hunter, Demon Skeleton, Monk, Dark Magician, Priestess, Hero, Demon
Legenda: W najgłębszych podziemiach leży wielki skarb strzeżony przez potężne demony. Tylko czterech śmiałków naraz, kto przeżyje - zdobywa nagrodę!


Wymagania

Opis

 1. Wpierw grupa udaje się do Hero Cave na wyspie Edron idąc zaznaczoną poniżej drogą:
  HeroCaveM1.png HeroCaveM2.png
 2. Następnie musi przejść licznymi korytarzami podziemnymi spotykając po drodze:
 3. Po dojściu na miejsce grupa powinna znaleźć pomieszczenie za bramką poziomową, a w środku cztery pola i dźwignię. Wszyscy czterej śmiałkowie powinni stanąć na polach (najsilniejsi rycerze na początku, czyli bliżej dźwigni), a gdy już są gotowi, przeciągnąć dźwignię w lewo (można jej użyć tylko raz dziennie, więc jeśli już jest ustawiona po lewej stronie, to znaczy, że ktoś już ją dziś wykorzystał i trzeba spróbować wykonać quest następnego dnia):
  Anihi2.png
 4. Grupa zostanie przeniesiona do ciasnego pomieszczenia z 6 Demonami, z których 2 blokują drogę do przodu - tylko je trzeba zabić by przejść dalej:
  Anihi3.png
 5. Kiedy te 2 demony zostaną pokonane, NIE należy szybko iść dalej, krok po kroku zbliżamy się do pokoju z nagrodami, uważnie patrząc na poziom życia i stale szybko się lecząc aby trafić do pokoju z nagrodami. Każdy może wybrać tylko jedną z czterech nagród. Gdy już weźmie, powinien kierować się do teleportu po prawej, który przeniesie go pod bramkę poziomową:
  Anihi4.png

Przydatne Informacje

 • Atak jednego Demona może osiągnąć od 20 do 450 hp na turę. Sześć Demonów może w każdej chwili zaatakować z GFB, które powodują obrażenia po 800 hp. Każdego gracza mogą zaatakować trzy Demony z GEB, co się z tym wiąże większość magów nie jest wstanie przeżyć takiego ataku (2 GEB i jakieś GFB oznaczałyby wielkie szczęście w razie przetrwania, ciosy rangi 1800 hp na turę, mogłyby zabić cały zespół).
 • Zalecane jest aby osoba znajdująca się z przodu (najlepiej Rycerz) miała pod ręką Ice Rapier do atakowania 2 blokowanych Demonów
 • Magowie powinni mieć przygotowane SD do ataku zanim się teleportują do sali, gdyż ich Magic Shield będzie nadal mógł ich chronić.
 • Aby zwiększyć szanse przeżycia wszystkich członków wyprawy, wszyscy powinni używać Might Ringów oraz Elven Amuletów, które obniżają dostawane ciosy o 25%.
 • Na światach Non-PvP może być użyta jeszcze jedna strategia. Jeśli drużyna składa się z Druidów to zakładają oni Might Ringi, Elven Amulety oraz Magma Sety. Kiedy teleportują się do pokoju z Demonami każdy z nich używa od razu czaru Eternal Winter (nie należy używać Hotkeya, gdyż spowolni to atak, UWAGA!!! upewnij się, że masz założoną tarczę i różdżkę, miej w pogotowiu runy Icicle w razie gdyby Demony nie padły od razu).
 • W przypadku 2 rycerzy w drużynie lub więcej, rycerze którzy nie blokują Demonów mogą używać Assassin Starów, gdyż mogą mieć exhausted podczas leczenia się i używania Exori Hur.
 • Inną opcją dla drużyny knightow jest wzięcie ze sobą po 1 plecaku run Icicle (bloker może wziąć mniej, ponieważ on będzie się leczyć więcej niż pozostali). Trik polega na tym, że atakują oni runami podczas leczenia się (zawsze przy pełnym hp). Takim sposobem drużyna składająca się z 4 knightow używających run Icicle, może ukończyć quest w mniej niż 2 minuty, przy zużyciu około 350 Great Health Potionów.