Skocz do: Nawigacja, szukaj
Błąd przy generowaniu miniatury Nie można zapisać miniatury do miejsca docelowego
Jest to skrócona informacja o Awash Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako: Deepling Scout Quest, Robson Isle Quest
Nagroda: Dostęp do Zatopionych Kopalni Kazordoon, oraz możliwość podróżowania na Robson Isle i Thais parowcem u NPC Junkar.
Lokacja: Kazordoon
Wymagany poziom:
PACC: Nie
Potwory, które można napotkać po drodze: Bat, Spider, Poison Spider, Bear, Rotworm, Dwarf, Carrion Worm, Firestarter, Cyclops, Stone Golem, Deepling Scout, Dwarf Guard, Earth Elemental
Legenda: W głębinach krasnoludzkich kopalni natrafiono na dziwną rasę wodnych potworów oraz nieznaną dotąd wyspę. Czy znajdzie się śmiałek gotowy stawić czoła nowym wyzwaniom?


Informacja

  • Nie jest to typowy quest, gdyż przypomina on raczej World Questa. Wystarczy że jedna osoba bądź grupa osób wykona go na danym serwerze, żeby wszyscy mieli dostęp do Zatopionych Kopalni Kazordoon oraz NPC Junkara.


Wymagania


Opis

  • Gdy mamy już 200 Coal udajemy się drogą:


Droga na Robson Isle 1.GIF Droga na Robson Isle 2.GIF Droga na Avash.GIF  • Dochodzimy do takiego miejsca:


Avash Quest.PNG


Teraz naszym zadaniem jest używać węgla na maszynie tak długo, aż maszyna przestanie go przyjmować. Gdy to już się stanie, musimy zaczekać do następnego Serwer Save'a aż wypompowana zostanie cała woda z kopalni. Jeżeli nam się powiodło, to po Serwer Save'ie pomieszczenie powinno wyglądać tak:

Awash po wypompowaniu.PNG

Od teraz możemy wejść do podziemi Zatopionych Kopalni Kazordoon oraz podróżować parowcem u NPC Junkara do czasu, aż kopalnię znowu zaleje woda (o ile do tego dojdzie, patrz informacje poniżej).

Ważne Informacje

  • Nie zawsze będziemy musieli użyć aż 200 Coali. Możliwe jest że po użyciu zaledwie kilku maszyna przestanie już je przyjmować, ponieważ inni gracze mogli już na niej trochę węgla użyć. Często też się zdarza, że kopalnia już jest odblokowana i wcale nie będziemy musieli robić całego questu.
  • Jeżeli po wypompowaniu wody każdego dnia nie zostanie zabita określona liczba Deepling Scoutów, kopalnia z powrotem zapełni się wodą i ponownie będziemy musieli wykonywać cały quest od nowa.