Skocz do: Nawigacja, szukaj
Arrow Red.png Jest to skrócona informacja o Demon Quest. Jeśli chcesz przeczytać pełną informację, kliknij tutaj, zaś tutaj, by ją schować.
Znany również jako: Demon Helmet Quest
Nagroda: Demon Helmet, Steel Boots, Demon Shield
Lokacja: Jaskinia bohaterów na wyspie Edron
Wymagany poziom: 100
PACC: Tak
Potwory, które można napotkać po drodze: Wolf, Hunter, Wild Warrior, Hero, Demon Skeleton, Priestess, Bonelord, Monk, Dragon, Fire Elemental, Demon, Banshee.
Legenda: ...


Potrzebne

 • Rope.gif Rope lub zamiennik
 • Golden Key.gif Klucz 6010
 • 2 pomocnicy, którzy pomogą nam odblokować ścianę grodzącą przejście do questa

Opis

 1. Udajemy się na wyspę Edron do Hero Cave. Zaczynamy ze statku i idziemy według mapki (do zabicia: Wolf, Hunter, Wild Warrior, Wisp, parę Bear i Wolf):
  HeroCaveM1.png HeroCaveM2.png
 2. Następnie musimy przejść licznymi korytarzami podziemnymi spotykając po drodze:
 3. Pomocnicy, którzy idą z nami powinni zboczyć na niebieską trasę, stanąć na zapadkach:
  Demona2.JPG
 4. Przechodzimy przez bramkę lvlową, zabijamy Fire Elementale, znajdujące się za nią. Otwieramy drzwi, przy pomocy klucza 6010 i kierujemy się dalej jak prowadzi nas droga, do momentu aż dojdziemy do pomieszczenia z teleportem. Po wejściu w niego zostajemy przeniesieni do pomieszczenia z 1 demonem. Po jego zabiciu wchodzimy do dziury usytuowanej na prawo (UWAGA!!! czekają na nas tam 2 demony na raz i później jeszcze 2, można je lurować). Na końcu korytarza znajduje się teleport do ostatniego pomieszczenia.
 5. Jest tam 6 banshee i 4 demony, przesuwamy dźwignię w prawą stronę, aby odblokować ścianę po prawej stronie pomieszczenia, za którą są nagrody.