Skocz do: Nawigacja, szukaj
Letter.gif Letter
Atrybuty: Można w tym pisać.
Waga: 0.50 oz.
Opis: List (Letter) jest jednym z wielu sposobów komunikacji graczy jeżeli aktualnie nie ma jednego z nich w grze.

List powinien zostać specjalnie zaadresowany, by mógł zostać wysłany do odpowiedniego gracza. Sposób zaadresowania jest bardzo prosty. Na samej górze listu podajemy adresata (nick gracza) następnie w kolejnej linijce treść - Na przykład:

Pan Kowalski
(TREŚĆ)

Potem wystarczy list wrzucić do skrzynki pocztowej.
Listy są stosowane również w innych celach.
   Jednym z nich jest rezerwowanie sobie miejsc do expowania. W takim wypadku zostawiony list przy wejściu do danego miejsca informuje nas o tym kto aktualnie w niej expi, a także kto jest następny. Jeżeli chcemy expić na danym expowisku dopisujemy się na koniec listu.
   Listy także stosowane są przez CipSoft (automatycznie) gdy kupiliśmy domek, oraz gdy za niego nie zapłaciliśmy. Jeżeli domek został zakupiony przez nas lecz w dniu, gdy powinno się za niego zapłacić nie będzie wystarczającej ilości gp w naszym banku, to dostajemy list z informacją, że należy za niego zapłacić w ciągu danej ilości dni.
   Jednak nie tylko w takim celu stosowany jest list. Używają go również hackerzy, pisząc w nich linki do różnych stron na których to mogą łatwo przechwycić nasz numer konta oraz hasło. Pamiętaj, aby nigdy nie wchodzić na takie strony. Nie jest to list od CipSoftu (jak często jesteśmy w nim o tym informowani) ani od żadnego z Gamemaster'ów.

   Po wysłaniu, list zostaje zapieczętowany, co oznacza że będzie można go czytać, lecz nie będzie można już wysłać go ponownie, bądź w nim pisać.
Wypada z: Dwarf
Wartość: 4 gp.
Od kogo kupić: Komu sprzedać:

• Cena po wykonaniu Postman Quest.

Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPCowi.

Zobacz: Cały spis przedmiotów.Przyporządkowano ten przedmiot do kategorii: Książki i Dokumenty.